Andrra grua me fat, Sinani po gatuan ‘petulla’ për të…Por, ja si e përqesh ajo… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Andrra grua me fat, Sinani po gatuan ‘petulla’ për të…Por, ja si e përqesh ajo…

14:19 | 14 Janar 2018

Andrra Destani është gruaja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, shkruan ORAinfo.

Edhe ajo tashmë është bërë shumë e njohur, duke pasur kështu një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka bërë një postim në të cilin shihet Sinani duke gatuar.

“Petulla” ka shkruar Andrra në postimin e saj duke e shoqëruar me një figurë që qesh me lot…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!