Andrra iu lë pa mend me trupin e saj si peshk – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Andrra iu lë pa mend me trupin e saj si peshk

17:59 | 21 Shkurt 2018

Andrra Destani e cila u bë e njohur nga martesa me këngëtarin e njohur Sinan Hoxha, ajo po vazhdon të mahnitë me bukurin e saj.

Andrra përpos që është një nënë dhe grua e përkushtuar ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Bukuroshja vazhdimisht publikon fotografi me bashkëshortin dhe djalin e saj duke treguar se sa të lumtur janë bashkë.Andrra e bukur dhe me shumë stil duket edhe në pozën e radhës.Blic

Ajo mban veshur një fustan të gjatë i cili e bënë të duket për bukuri.Më poshtë shikoni fotografinë e fundit.

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi