Andrra mahnit të gjithë me fustanin e kuq, por vëmendja është në detajin në qafë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Andrra mahnit të gjithë me fustanin e kuq, por vëmendja është në detajin në qafë

12:57 | 21 Maj 2018

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës.

Ata kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur, shkruan ORAvip.

Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e veshur me një fustan të kuq dhe detaji në qafë është ai që e bën edhe më të bukur. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!