Andrra me fustan të gjatë në plazh, ja si pozon nga atje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Andrra me fustan të gjatë në plazh, ja si pozon nga atje

11:26 | 30 Prill 2018

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës.

Ata kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur, shkruan ORAinfo.

Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo po vazhdon pushimet me burrin e saj në Singapor, nga ku edhe tani postoi një fotografi në të cilën shihet e ulur në gjujnë dhe e veshur me fustan./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!