Andrra një grua fatlume, ja çfarë bënë Sinani për të – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Andrra një grua fatlume, ja çfarë bënë Sinani për të

21:42 | 20 Gusht 2018

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më seriozë pasi ata e kurorëzuan atë me martesë. Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi, përcjell ORAinfo.

Ata janë një familje e lumtur dhe shpesh herë bëjnë pushime së bashku.

Kësaj radhe Sinani e ka dërguar familjen e tij të vogël në pushime në Turqi. Andrra duket më e lumtur se kurrë./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!