Andrra si një princeshë e vërtetë, do ta lë Sinanin pa gjumë me këtë pamje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Andrra si një princeshë e vërtetë, do ta lë Sinanin pa gjumë me këtë pamje

22:58 | 22 Tetor 2018

Andrra Destani është gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Sinan Hoxhës.

Tashmë ajo është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Andrra është një femër e bukur dhe atraktive e këtë e dëshmon në ҫdo paraqitje të saj.

Së fundmi ajo po bën disa fotosessione ku shihet me fustana të ndryshëm nusërie.

E me fustanin e fundit ajo është dukur si princeshë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!