Andrra, Sinani dhe djali i tyre po shkëlqejnë me veshjen kombëtare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Andrra, Sinani dhe djali i tyre po shkëlqejnë me veshjen kombëtare

18:14 | 25 Maj 2018

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës.

Ata kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur, shkruan ORAvip.

Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi në të cilën shihet së bashku me djalin dhe Sinanin, ku shihet me veshje kombëtare./ORAvip/

S’do mundesha kurre te isha mjaftueshem falenderuese per Ty, qe diteve te mia i dhe arsye e jetes sime tjeter kuptim. Urime ditelindjen, thesar i zemres sime! Qielli ka yjet,ndersa une te kam Ty…❤️ Gezuar ditelindjen shpirti mamit! Faleminderit per punen e jashtzakonshme te pazevendsueshmes @rezartashkurta #HeraCompany❤️ dhe duararta e grimit @rita.s_salon

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι ❥ (@andrradestani) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!