Andrra vesh fustanin më të bukur që keni parë në një vend magjik – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Andrra vesh fustanin më të bukur që keni parë në një vend magjik

20:33 | 30 Prill 2018

Se po bën një jetë super luksoze bashkë me burrin e saj, Andrra na ka vërtetuar tash e një kohë të gjatë.

Të dy kanë profesione që sjellin majft të ardhura prandaj udhëtimet e shtrenjta nuk i ndajnë në asnjë zezonë, përcjell ORAvip.

Andrra ka postuar disa fotografi nga vendi tejet i bukur ku ajo gjindet.

E për të realizuar fotografi të bukura, ajo po kujdeset që veshja e saj të jetë në nivel.

Me një fustan që do ta donte çdo femër, Andrra ka pozuar me një sfond magjik./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!