Angela Martini provokon nga pushimet…Kështu hap këmbët në… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Angela Martini provokon nga pushimet…Kështu hap këmbët në…

22:20 | 12 Janar 2018

Angela Martini konsiderohet si njëra ndër modelet më seksi, shkruan ORAinfo.

E vetëdijshme për format e saj trupore ajo asnjëherë nuk heziton që t’i ekspozojë ato.

Angela është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Pak ditë më parë është martuar dhe tani po shijon pushimet së bashku me burrin e saj.

E nga atje sot ka publikuar një fotografi në të cilën duket shumë provocative me pozën që ka marr, duke hapur këmbët në rërë…/ORAinfo/

Him & I

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!