Angli-Brazil, çfarë super-formacione – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Angli-Brazil, çfarë super-formacione

20:28 | 14 Nëntor 2017

Anglia dhe Brazili kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësor, që do të zhvillohet nga ora 21:00.

Brazil: Alisson, Alves, Marquinhos, Miranda, Marcelo, Paulinho, Casemiro, Augusto, Coutinho, Gabriel Jesus, Neymar

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!