Angli-Brazil, shokohen të gjithë, ja si përfundoi super-dueli – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Angli-Brazil, shokohen të gjithë, ja si përfundoi super-dueli

22:56 | 14 Nëntor 2017

Përfaqësuesja e Anglisë dhe ajo e Brazilit nuk kanë arritur të shënojnë as një gol në ndeshjen e sotme miqësore e cila u zhvillua në Angli.

Ani pse të dyja ekipet kanë super futbollistë në përbërje, asnjëra palë nuk mundën të tundin rrjetat, përcjell ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!