Anita shkon në pushime, vishet si një vajzë e re – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Anita shkon në pushime, vishet si një vajzë e re

21:57 | 12 Korrik 2018

Anita Haradinaj ka filluar udhëtimet e kësaj vere.

Ajo në Instagram ka postuar një fotografi nga vendet që po viziton, por ajo që bie në sy është pamja e saj, përcjell ORAinfo.

Anita duket që kujdeset mjaft për trupin e saj e që rregullisht e shihim në palestër.

Gjithashtu jeta e mirë financiare ia mundëson këtë.

Ja sa e bukur po duket ajo./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!