Anthon Joshua e nokauton rëndë Povetkinin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Anthon Joshua e nokauton rëndë Povetkinin

23:49 | 22 Shtator 2018

Anthony Joshua e ka nokautuar Povetkinin.

Boksieri anglez e ka nokautuar boksierin rus në raundin e shtatë, raporton ORAinfo.

Joshua nuk e filloi meçin mirë, por arriti që ta marr vetën shumë shpejtë.

Boksieri anglez arriti fillimisht që t’i gjakos syrin e majtë, ndërsa në raundin e shtatë e nokautoi atë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!