Arbër Zeneli e fillon me këmbë të mbarë sezonin në Holandë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Arbër Zeneli e fillon me këmbë të mbarë sezonin në Holandë

21:16 | 10 Gusht 2018

Arbër Zeneli e ka nisur me këmbë të mbarë kampionatin në Holandë.

Lojtarët e Përfaqësueses së Kosovës po gëzojnë formë të lartë në fillim të këtij sezoni.

Njëri prej tyre është edhe Arbër Zeneli që ka shënuar gol në ndeshjen hapëse në kampionatin holandez, ku skuadra e tij po fiton 1:3 në udhëtim te Heerenven.

Zeneli gjeti golin në minutën e 43’ të pjesës së parë

Vlen të ceket se anësori i Kosovës asistoi edhe te goli i parë i shënuar nga skuadra e tij në minutën e 32’, që për realizatorë kishte Thorsby.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!