Argjentina merr vendim të papritur për Sampaolin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Argjentina merr vendim të papritur për Sampaolin

08:54 | 10 Korrik 2018

Presidenti i Federatës së Futbollit të Argjentinës (AFA) Claudio Tapia dhe nënkryetari Daniel Angelici takuan Sampaoli të hënën dhe u pajtua se trajneri do të qëndrojë në krye pavarësisht dështimit në Kupën e Botës përcjell ORAinfo.

Ish-trajneri i Kilit dhe Sevillas pritej të largohej pasi Argjentina u eliminua nga Franca, por Sampaolit i është dhënë një qëndrim  edhe më tutje në skuadrën argjentinase./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!