Ariana feston 10 vjetorin e martesës, vjehrra e saj befason me urimin që i bëri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ariana feston 10 vjetorin e martesës, vjehrra e saj befason me urimin që i bëri

12:47 | 18 Tetor 2018

Nera Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur kosovar, Sabri Fejzullahut.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

E me rastin e 10 vjetorit të martesës së Ermalit e Arianës ajo ka bërë një urim shumë të bukur për ta.

Shikoni më poshtë postimin e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!