Ariana nuk ndalet, bëhet aq e re sa kur e takoi Ermalin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Ariana nuk ndalet, bëhet aq e re sa kur e takoi Ermalin

11:09 | 07 Dhjetor 2017

Ariana si duket ka marrë masat qysh në moshë të re për të mposhtur plakjen si shumë fytyra të tjera publike, përcjell ORAinfo.

U bë nënë për disa herë po ajo në fotot e fundit po duket sikur të ishte në moshën e adoleshëncës kur ajo u njoh me Ermalin.

Ariana ka realizuar një set fotografik ku në fokus është ajo dhe pamja e saj tejet joshëse. Në këto foto të gruas së tij Ermali do të dashurohej edhe njëherë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!