Ariana shfaqet e bukur dhe joshëse në kuzhinë…Me këtë pamje do ta ‘çmend’ Ermalin… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Ariana shfaqet e bukur dhe joshëse në kuzhinë…Me këtë pamje do ta ‘çmend’ Ermalin…

00:00 | 12 Dhjetor 2017

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, këtë vit e ka mbajt fronin e nuses më me stil, shkruan “Kosovarja”.

Nëse i kthehemi vitit që po e lëmë pas, dhe shikojmë nëpër medien online, shkrimet që janë shkruar për Ariana Fejzullahun të gjitha kanë qenë të mira, dhe vlerësuese për nusen bukuroshe të Ermalit. Ajo ka një stil unik. Këtë asnjë tjetër nuk mund ta arrij, ka forma trupore dhe buzëqeshje të ëmbël. Ariana nuk ka munguar në asnjë stinë të vitit duke shpalosur stilin e saj përmes fotografive në instagram. Shpesh herë ka qenë edhe si pikë referuese e grave e vajzave tjera që të vishen e duken si ajo.

E, edhe për muajin dhjetor Ariana është kujdesur që t’iu sjell një mënyrë të veshjes sipas saj. Dhe vërtet në këto pamje që do i shihni tani, ajo duket shumë bukur.

Me një ananas në duar dhe me ca banane dhe fruta tjera që vërehen më larg, Ariana shfaqet nga kuzhina. Në këto pamje ajo na e paraqet një zonjë shtëpie e cila nuk bën assesi ta lër vetën pas edhe përskaj angazhimeve dhe punëve që kërkon shtëpia. Dhe ja, kjo është zonja Ariana, shikojeni pak atë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!