Ariana shkon të frizerka, ja si po duket tani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ariana shkon të frizerka, ja si po duket tani

15:26 | 14 Shtator 2018

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.

Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, Sabri Fejzullahut, shkruan ORAvip.


Ariana se fundmi ishte me Ermalin dhe dy fëmijët e saj në pushime luksoze në Turqi. Tani ajo është kthyer në Prishtinë dhe ka vendosur ta ndyshojë stilin e flokëve.

Ajo ka publikuar disa foto tek firzerku. Për me tepër shikoni këto foto…

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!