Arilenën e ’tradhëton’ zingjiri i rrobave…I zbulon më shumë se ҫ’duhet… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Arilenën e ’tradhëton’ zingjiri i rrobave…I zbulon më shumë se ҫ’duhet…

08:49 | 15 Nëntor 2017

Këngëtarja Arilena Ara, ishte fituese e spektaklit “X Factor Albania”, transmeton ORAinfo.

Ajo që nga atëherë nuk u ndal, por vazhdimisht ka punuar për projekte të reja muzikore me të cilat ҫdoherë ka dalur të jetë e suksesshme.

Suksesi i saj më i madh ishte këngë pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike” e titulluar “Nëntori”, e cila u pëlqye edhe jashtë vendit.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E në postimin e sotëm ajo duket me një veshje paksa provokative, duke ekspozuar kështu gjoksin…/ORAinfo/

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

? @ergyszhabjaku @rezarta_skifteri Costume! #November

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!