Armatoset Hamdia i “Çka ka shpija” – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Armatoset Hamdia i “Çka ka shpija”

23:21 | 13 Shkurt 2018

Quhet Dardan Gashi dhe është aktor. Prej disa vitesh është dëshmuar si aktor i talentuar në shfaqje e projekte të ndryshme.

Edhe komedia po i shkon shumë. Roli i Hamdisë te “Çka ka shpija” ka marrë simpatinë e një numri të madh ndjekësish të kësaj serie televizive. Dardani së fundi u vu në fokus edhe për shkak të jetës së tij private, devotshmërisë së tij ndaj fesë dhe gruas së tij me shami, shkruan “Kosovarja”.

Por, a keni ditur që Hamdia e ka edhe një pasion? Ai, është gjuetar dhe siç po shihet në foto, shpesh del me shokë për gjah.

A zë diçka? E di veç Dardani.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!