Armë dhe substancë narkotike, dy të arrestuar në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Armë dhe substancë narkotike, dy të arrestuar në Prishtinë

10:01 | 12 Shkurt 2018

Në rrugën “Enver Maloku” në Prishtinë janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj.

Gjatë kontrollit në automjetin e tyre, është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një fishek dhe një sasi e substancës së dyshuar narkotike, njofton raporti policor.

Me vendim të prokurorit, njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!