Arrestohen tre persona për prostitucion në Gjakovë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Arrestohen tre persona për prostitucion në Gjakovë

09:22 | 21 Shkurt 2018

Dy femra dhe një mashkull janë arrestuar nga Policia e Kosovës në Gjakovë pasi dyshohet se janë marrë me prostitucion.

Si prova materiale janë konfiskuar tre celularë.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarat janë dërguar në mbajtje, ndërsa dyshuari i tretë është liruar në procedurë të rregullt.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!