Arrestohet Albi Nako, forca të armatosura të policisë shokojnë të gjithë në mes të koncertit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Arrestohet Albi Nako, forca të armatosura të policisë shokojnë të gjithë në mes të koncertit

16:27 | 14 Qershor 2018

Është arrestuar pak më parë koreografi i njohur shqiptar Albi Nako.

“Xing.al” ka siguruar një video ekskluzive nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit hyjnë me shpejtësi midis turmës për të arrestuar koreografin.

Me maska dhe armë në duar, forcat e rendit kanë shokuar të pranishmit ndërsa Nako nuk shihet t’u ketë bërë rezistencë.

Nuk dihet ende arsyeja e arrestimit të koreografit, por na mbetet të presim edhe pak për ta mësuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!