Arrestohet një femër në Prishtinë, pasi braktisi foshnjën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Arrestohet një femër në Prishtinë, pasi braktisi foshnjën

11:46 | 14 Qershor 2018

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar një grua pasi e njëjta dyshohet se e ka braktisur fëmijën.

” Është arrestuar e dyshuara femër K/Rome për të cilën ekziston dyshimi i bazuar se ka braktisur fëmijën e saj një vjeçar”, sqaron Policia.

Me vendim të prokurorit, e dyshuara pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!