Arrestohet një person në Prishtinë pasi kanosi me thikë bashkëshorten – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Arrestohet një person në Prishtinë pasi kanosi me thikë bashkëshorten

11:34 | 06 Dhjetor 2017

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin mashkull pasi ka kanosur me thikë bashkëshorten e tij, viktimën-femër.

Kanosja ka ardhur pasi të dy patën një mosmarrëveshje.

“Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftimin e Policisë.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!