Arrestohet personi që hoqi shenjat ndaluese të punimeve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Arrestohet personi që hoqi shenjat ndaluese të punimeve

18:56 | 14 Prill 2018

Një person është arrestuar në Malishevë, pasi që i njëjti nuk ka respektuar masën e ndalesës së punimeve në objekt nga Inspektorët Komunal, me ç’rast ka larguar shiritin e sigurisë dhe ka filluar punimet.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!