Arrihet marrëveshja! Arsenali po e kompleton transferimin e parë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Arrihet marrëveshja! Arsenali po e kompleton transferimin e parë

22:00 | 13 Qershor 2018

Arsenali po e kompleton transferimin e parë për sezonin e ri.

Skuadra londinez është shumë afër që ta finalizoj një marrëveshje gjigante.

Arsenali po e kompleton marrëveshjen me Sampdorain për transferimin e Lucas Torreiras, përcjell ORAinfo.

Skuadra londineze do të paguaj 30 milionë euro për transferimin e mesfushorit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!