Arrihet marrëveshja! Ky do të jetë transferi i parë i Arsenalit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Arrihet marrëveshja! Ky do të jetë transferi i parë i Arsenalit

18:29 | 16 Maj 2018

Arsenali dëshiron që ta përforcoj mbrojtjen për sezonin e ri.

Lauretn Koscielny është plakur, ndërsa Shkodran Mustafi është jashtë formës së tij, andaj londinezët po mendojnë për një transferim të ri.

Arsenali dëshiron që ta transferoj mbrojtësin e Dortmundit, Sokratis Papastathopoulos, përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi grek ka refuzuar që ta rinovoj kontratën, andaj për 20 milionë euro, klubi londinez do ta transferoj atë në afatin e verës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!