Arrihet marrëveshja! Ky lojtar po transferohet te Interi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Arrihet marrëveshja! Ky lojtar po transferohet te Interi

23:48 | 13 Qershor 2018

Interi po planifikon që të bëjë disa transferime për sezonin e ri.

Skuadra italiane është rikthyer në Ligën e Kampionëve, andaj do u duhet që të bëjnë disa transferime cilësore.

Interi dëshiron që në afatin e verës ta transferoj anësorin e Bordos, Malcom, përcjell ORAinfo.

Anësori brazilian ka shpërthyer në këtë sezon, andaj shumë skuadra po e duan transferimin e tij.

Interi e di se do ta ketë të vështirë transferimin e tij, mirëpo ajo marrëveshje mund të finalizohet nëse i ofrohet lojtarit një pagë rreth 5 milionë euro në sezon./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!