Arrihet marrëveshja: Mbrojtësi shqiptar drejt Liverpool-it – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Arrihet marrëveshja: Mbrojtësi shqiptar drejt Liverpool-it

20:27 | 13 Janar 2018

Mediat në Spanjë raportojnë se zgjedhja e Liverp00l-it për mbrojtjen është shqiptari i cili luan për kombëtaren e Danimarkës, Riza Durmishi. 24- vjecari i cili aktivizohet në radhët e Real Betisit në kampionatin spanjoll, ka tërhequr vëmendjen e gjigandit anglez me paraqitjet e tij të mira.

“InformaBetis.com” raporton se shqiptari ka arritur marveshjen në parim me skuadrën e Liverp00l-it dhe pritet që ti bashkohet asaj gjatë verës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!