Arrihet marrëveshja: Ylli i Interit po kalon te Juventusi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Arrihet marrëveshja: Ylli i Interit po kalon te Juventusi

18:47 | 13 Qershor 2018

Juventusi dëshiron që të bëjë disa transferime në këtë afat kalimtar.

Skuadra italiane do të tentoj të bëjë disa transferime, pasi dëshiron që ta ftioj Ligën e Kmapionëve në sezonin e ri.

Image result for juventus squad

Juventusi ka marr një lajm befasues nga Interi, pasi Joao Cancelo e dëshiron kalimin tek ata, përcjell ORAinfo.

Mesfushori që është në pronësi të Valencias, e që në këtë sezon që shkoi ishte i huazuar te Interi, mirëpo ai e dëshiron kalimin te Juventusi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!