Arsenal apo Liverpool? Lemar ka vendosur ku do të transferohet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Arsenal apo Liverpool? Lemar ka vendosur ku do të transferohet

21:00 | 16 Maj 2018

Liverpooli më në fund ka vendosur se çfarë do të bëjë me Thomas Lemarin.

Monaco i ka bërë me dije lojtarit se është i lirë që të largohet , mirëpo tani ka një problem.

Liverpooli i ka bërë me dije skuadrës franceze që ta zbret çmimin e lojtarit, pasi shuma prej 100 milionë eurove është shumë e lartë, përcjell ORAinfo.

Skuadra angleze do të tentoj transferimin e francezit në verën që po vjen, mirëpo jo në shumën e 100 milionë eurove./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!