Arsenal – Bate, shënohet gol ‘bombë’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Arsenal – Bate, shënohet gol ‘bombë’

21:18 | 07 Dhjetor 2017

Arsenali ka kaluar në epërsi ndaj Bate Borisovit me golin e shënuar nga Debuchy (1-0)

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!