Arsenal, Chelsea dhe Manchester United e duan super-lojtarin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Arsenal, Chelsea dhe Manchester United e duan super-lojtarin

21:15 | 12 Janar 2018

Leo Bailley është bërë njëri ndër lojtarët më të kërkuar në Evropë.

Talenti i Bayer Leverkusenit është duke shkëlqyer në këtë sezon, andaj shumë skuadra ia janë vënë pas.

Image result for leon bailey

Chelsea, Arsena dhe Manchester United janë skuadrat që e duan transferimin e Leon Bailleyt në këtë afat, përcjell ORAinfo.

Bayer Leverkusen është i njoftuar për interesimin e skuadrave angleze, andaj kju ka bërë me dije se duhet të paguajnë plotë 40 milionë funte për transferimin e lojtarit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!