Arsenal – Vorskla Poltava, gjyqtari më mirë ta ndërpes ndeshjen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Arsenal – Vorskla Poltava, gjyqtari më mirë ta ndërpes ndeshjen

22:36 | 20 Shtator 2018

Arsenali e ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Vorskla Poltava (4-1).

Golin e ka realizuar Mesut Ozil në minutën e 74’.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!