Arsenali dhe Liverpool në ‘luftë’ për yllin e madh francez – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Arsenali dhe Liverpool në ‘luftë’ për yllin e madh francez

14:36 | 13 Tetor 2017

Arsenali dhe Liverpool do të kthen me ofertat e tyre për Thomas Lemar verën e ardhshme,raportojnë mediat, tarsnmeton ORAinfo.

Ylli i Monacos  ishte pranë kalimit te Arsenali e një gjë të tillë e kishe treguar zëvendës presidenti Vadim Vasilyev .

Por raporti i ‘Mirror’ tregon se Liverpooli është i gatshëm për të rivalizuar Arsene Wenger përsëri në ndjekje për francezin e vlerësuar.

Arsenali dhe Reds nuk do të mund tatarnsferojnë yllin francez në janar, pasi Lemar, 21 vjeç, ngurron të lëvizë në mes të sezonit para Kampionatit Botëror.

Dhe Vasilyev gjithashtu pranoi që Lemar të shkojë në janar nuk do të ishte në interes më të Monakos./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!