Arsenali dhe Liverpooli e duan yllin që po shkëlqen në Bundesliga – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Arsenali dhe Liverpooli e duan yllin që po shkëlqen në Bundesliga

08:24 | 14 Shkurt 2018

Max Meyer është bërë njëri ndër lojtarët më të kërkuar në Evropë.

Mesfushori gjerman që aktualisht po luan te Schalke, po kërkohet nga disa skuadra evropiane.

Image result for max meyer

Në mesin e atyre skuadrave, më të zëshme janë Liverpooli dhe Arsenali që e duan Meyerin me gulm, përcjell ORAinfo.

Mesfushori gjerman është i gatshëm që të ndërroj ambient, andaj dy klubet angleze do ta rivalizojnë njëra-tjetrën për shërbimet e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!