Arsenali fiton me rezultat të thellë dhe kualifikohet më tutje në Evropa Ligë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Arsenali fiton me rezultat të thellë dhe kualifikohet më tutje në Evropa Ligë

22:57 | 07 Dhjetor 2017

Arsenal e ka mbyllur në mënyrën më të mirë fazën e grupeve në Europa League, duke fituar 6:0 ndaj BATE në Emirates Stadium.

Skuadra angleze Arsenal e ka mbyllur fazën e grupeve në Europa League si lider, pas fitores së lartë prej 6:0 ndaj BATE.

Golat për vendësit i shënuan Debuchy, Walcott, Wilshere, Polyakov, Giroud dhe Elneny.

Pas kësaj fitoreje, Arsenal kalon në mesin e 32 skuadrave në Europa League si lider i Grupit H me 13 pikë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!