Arsenali po e transferon top-yllin nga Real Madridi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Arsenali po e transferon top-yllin nga Real Madridi

23:08 | 14 Shtator 2018

James Rodriguez po kalon një kohë të mirë te Bayern Munichu.

Sulmuesi kolumbian e dëshiron qëndrimin te skuadra gjermane, pasi është i huazuar nga Real Madridi.

Por, sipas Don Balon, Arsenali ka kontaktuar me madrilenët, për ta marr kartonin e James Rodriguezit, përcjell ORAinfo.

Real Madridi është i gatshëm që të heq dorë nga kolumbiani, por që londinezët duhet të paguajnë hiq më pak se 50 milionë euro./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!