Arsenali po e transferon yllin e gjigantit nga Serie A – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Arsenali po e transferon yllin e gjigantit nga Serie A

00:00 | 13 Tetor 2017

Arsenali e ka tashmë shënjestrën e parë për janar.

Arsene Wenger dëshiron që ta transferoj mbrojtësin e Napolit, Nikola Maksimovic, transmeton ORAinfo nga Daily Mirror.

Image result for nikola maksimović to arsenal

Për ta transferuar mbrojtësin serb, Arsenali duhet t’i paguaj napolitanëve plotë 20 milionë funte, gjë ata janë të gatshëm që ta bëjnë.

Por, skuadra londineze do të ketë punë të vështirë për ta transferuar Maksimovicin, pasi edhe Initeri e dëshiron transferimin e tij, andaj në janar do të jetë garë e nxehtë për të./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!