Arsenali po e turpëron kundërshtarin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Arsenali po e turpëron kundërshtarin

22:38 | 07 Dhjetor 2017

Arsenali ka shënuar edhe golin e gjashtë ndaj Bate Borisovit me anë të Elnenyt (6-0)

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!