Arsyeja e çuditshme e Adelinës që ka njërën vetullë të ndarë në dysh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Arsyeja e çuditshme e Adelinës që ka njërën vetullë të ndarë në dysh

23:41 | 12 Tetor 2017

Adelina Ismaili në kohën e saj solli një trend të ri të vetullave. Vetullë e ndarë në dysh ishte ajo që e karakterizonte atë e që njëkohësisht e bëri edhe më ‘të egër’ atë, përcjell ORAinfo.

Por një formë e tillë nuk ka qenë zgjedhje e Adelinës. Këngëtarja ka zbuluar në një intervistë të fshetën e vetullës, ku thotë që ajo i ka mbetur si shkak i një zënke me motrat e saj derisa ka qenë e vogël që e ka dëmtuar atë pjesë duke mos i dalë qime.

A ia ka falur këtë gjë Adelina Zanfinës apo është falënderuse për karakteristikën që ia ka dhënë ajo?/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari