Arteta po e transferon një super-lojtar te Manchester City – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Arteta po e transferon një super-lojtar te Manchester City

12:00 | 14 Shkurt 2018

Manchester City do ta bëjë një transferim gjigant nga PSG-ja në fund të sezonit.

Zëvendësi i Pep Guardiolas, Mikel Arteta ka arritur marrëveshje me asin e skuadrës franceze, Claudio Gomes, që të transferohet në verë, përcjell ORAinfo.

Image result for mikel arteta

Sipas mediave angleze, ish-lojtari i Arsenalit ka luajtur një rol kyç në atë marrëveshje për lojtarin e talentuar.

Kapiteni i Franca U18 ka refuzuar nënshkrimin e një kontrate profesionale me skuadrën nga Parc des Princes, për të kaluar në Premierligë./ORAinfo/

Related image

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!