Askush nuk e ka pritur këtë transferim nga Barcelona – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Askush nuk e ka pritur këtë transferim nga Barcelona

19:00 | 13 Qershor 2018

Barcelona e di se pika më e dobët në skuadër është mbrojtja.

Klubi katalonas dëshiron që në afatin e transferimeve të përforcoj repartin defanziv, andaj tani ka një shënjestër.

Barcelona dëshiron që në verë ta transferoj mbrojtësin e Lyonit, Ferland Mendy, transmeton ORAinfo nga France Football.

Mbrojtësi i skuadrës franceze po shihet si zëvendësues i Lucas Dignes, që ka dështuar ta tregoj veten në “Camp Nou”./ORAinfo/

Image result for Ferland Mendy,

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!