Askush se ka pritur këtë transferim nga Milani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Askush se ka pritur këtë transferim nga Milani

11:26 | 13 Gusht 2017

Milani edhe pse shumë i përforcuar gjatë afatit kalimtar të verës, përsëri nuk jep garanci në sulm.

Sipas mediave italiane, drejtuesit e skuadrës rosonere janë duke u interesuar për sulmuesin e Ajax, Kasper Dolberg.

Dolberg sezonin e kaluar ishte ylli absolut e Ajax, i cili udhëheq për të shënuar 23 gola në kampionat dhe kupë.

Eleminimi i Ajaxit nga Liga e Kampionëve mund të hap rrugë në këtë transferim.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!