Asu merr një dhuratë të madhe nga i dashuri i saj, kjo është arsyeja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Asu merr një dhuratë të madhe nga i dashuri i saj, kjo është arsyeja

11:01 | 16 Prill 2018

Melisa Pamuk konsiderohet një prej femrave më të bukura në Turqi, e cila edhe është kurorëzuar me titullin e më të bukurës.

‘Asu’ është roli me të cilin do ta mbajnë mend publiku shqiptar, përcjell ORAvip.

Melisa ka gjetur të dashurin që i përgjigjet pamjes së saj, Tolga dhe ajo janë çifti më ideal në ekranin turk.

Aktorja kishte ditëlindjen ndërsa një tortë e bukur për ditëlindje i erdhi nga ai.

Për më shumë shikoni si festuan çifti. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!