Bahar dhe Umut më të dashuruar se kurrë, publikojnë foto nga pushimet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Bahar dhe Umut më të dashuruar se kurrë, publikojnë foto nga pushimet

17:18 | 14 Mars 2018

Janë dy aktorët kyç të serialit që kapi një shikueshëmri të madhe si në publikun turk ashtu edhe në atë shqiptar, ‘Beni Affet’.

Bahar dhe Umut dashurinë e tyre të filluar nga kolegjialiteti e kurorëzuan me martesë dhe tani po e shijojnë jetën e tyre bashkëshortore, përcjell ORAvip.

Ata duket se kanë filluar pushimet dhe një fotografi nga deti është shpërndarë për fansat e tyre./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi