Bale po rikthehet në Premier Liga – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Bale po rikthehet në Premier Liga

19:00 | 12 Korrik 2018

Gareth Bales i është dhënë drita e gjelbër që të transferohet tek Manchester United.

Ylli uellsian nuk është duke kaluar nëpër një kohë të mirë tek Real Madridi për shkak të lëndimeve të shpeshta, andaj do të largohet në këtë afat.

Sipas ‘Diario Goal’, Bales i ka mbetur vetëm një shok tek skuadra spanjolle dhe ai është Luka Modric, pasi askush nga të tjerët nuk e do qëndrimin e tij në Bernabeu, transmeton ORAinfo.

Kështu, uellsiani e ka marr dritën e gjelbër që të largohet nga klubi në verën e ardhshme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!