Balotelli, lajm i çuditshëm nga Nice (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Balotelli, lajm i çuditshëm nga Nice (FOTO)

15:20 | 29 Shtator 2016

Presidenti i Nice, Jean-Pierre Rivere ka bërë të ditur se menaxheri i Mario Balotellit, Mino Raiola e kishte këshilluar që të mos e transferonte sulmuesin italian. Por, ai nuk e dëgjoi.

Mario Balotelli është ringjallur pas transferimit në Nice.Ai ka realizuar katër gola në Ligue 1 duke bërë që të rikthehet në Kombëtaren e Italisë, në pritje të konfirmimit pas publikimit të listës për ndeshjet e ardhshme.

Në ndërkohë, presidenti i Nice, Jean-Pierre Rivere ka bërë të ditur se menaxheri i Balotellit, Mino Raiola e kishte këshilluar që të mos e transferonte sulmuesin italian.Por, ai nuk e dëgjoi.“Raiola më shkroi një listë me arsyet pse nuk duhet ta transferojmë Balotellin”, deklaroi Rivere për “L’Equipe”, përcjell “Lajmi.net”.“Mirëpo, në fund e sollëm, edhe pse me vonesë”, u shpreh ai.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!